Ugrás egy másik naplóhoz!

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje:
NBII

hát:) tiszta görcsben volt a gyomrom meg jaaaj nagyon izgultam. wáwáwáwáwáwáwáwáááá. kb így:E első meccsen a csömörrel játszottunk..(Vica,látod nekünk kell majd szurkolnod;) ) 5:2re nyertünk:F itt számszerint nulla gólt rúgtam:G ahogy az összes többin is. köszikösziköszi:D. következő az apccal.. ottis vmi 4:2re.. asszem ezen a meccsen volt az (de lehet h nem..) h rúgták kapura és énmeg feltérdeltem.. tökre megijedtem h öngól lesz, de szerencsére csak a felső kapufára pattant szóval mentésnek minősült:F és utána megint visszapattant egy ellenfélhez,és akkoris vhogy kirúgtam szögletre és tök jó voltxD univerzum... azvolt a baj, h kb 12kor lett vége a 2. meccsünknek,és úgyvolt h 14:10kor játszunk,mert ugye 2x20 perces egy meccs.. de vhogy elcsúszott és olyan 3 körül kezdtünk.. és ötre értem haza mert gyalog voltam,aztán olyan hulla voltam h csak ettem és fürdés nélkül leis feküdtem.. 5től fél7ig.. aztán nagy nehezen rávettem magam és elmentem fürdeni.. és most tádámm itt vagyokO_o szóval.. 3:1re kaptunk ki.. pedig.. csak annyi volt a baj h ilyen sok idő volt a két meccsünk között, mivel sajnos jellemző ránk h lassan ébredünk fel.. hátigen meccs előtt még ott ásítoztam.. és a 2. félidő utolsó 10percében voltunk olyanok amilyeneknek végig kellett volna lennünk.. és a végefelé kaptuk a 3.at sajnos.. de nembaj majd csömörről 9pontot viszünk:G vagynem:D