A napló közvetlen linkje
2009-04-25

Az utolsó mérkőzésünk az alapszakaszban.
Egy esetleges győzelem esetén biztos a döntőbe jutás.
Vereségnél vagy döntetlennél viszont az Old - Familia meccstől függött a sorsunk.
A meccs nagyon nehézre és indulatokkal telire sikeredett.
Az első félidőben megkaptuk az első gólunkat, mint később kiderült ez volt a meccs egyetlen gólja.
Az egyik kulcsemberünket pedig kiállították a meccs végén 2 percre, majd 5 percre és a végleges döntés egy meccses eltiltás.(április 30.-ig döntenek a sorsáról)
Gold Team 0:1 Kombájn
Tehát figyelhettük a Familia - Old mérkőzés eseményeit.
A meccs a mi számunkra jól kezdődött, a Familia 2 gólos előnyre tett szert. 2:0. Ám a lelkesedésünk csökkent mikor az Old megszerezte a szépítő majd az egyenlítő gólt is. 2:2. Ám a meccs 2. félidejében ismét összeszedte magát a Familia és ismét 2 gólosra növelte az előnyét. 4:2 Az Oldnak márcsak szépíteni volt energiája 4:3, ám a meccs utolsó percében az Old 7 méterest kapott, ha belövik döntetlen és mi csak a 3. helyért játszhatunk. De nem, nem így történt a kapus kifogta a büntetőt. Így a végeredmény sem változott Old 3:4 Familia.