Az én oldalam - Naplóm

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje
http://teveclub.hu/naplo/
2025-07-27

Kedves Napló!
Vasárnap, (Te jó ég, mennyire szaladnak a napok.) 9 óra 35 perc, 20 fok, mert eddig esett az eső, gondolom egyre nőni fog a hőmérséklet és pára keletkezik, amitől melegérzet erősebb lesz (no ne nyavalyogjak).
Zöldséglevest főztem és csirkecombokat rántottam és petrezselymesburonyát készítettem. A levest és a burgonyát maradéktalanul Barbiék vitték el, maradt még rántott csirkecomb nekem.
Zsíros a hajam, anyuékhoz is menni kell..., legszívesebben ki sem mozdulnék itthonról (van ez így).
Összeszedem magam és hajrá mai nap folytatása!






TeveClub a facebookon

© Napfolt Kft. - Médiaajánlat

 

TeveClub a facebookon
© Napfolt Kft. - Médiaajánlat