|
KonIc'hiWa, Minna-san!
Mit is kéne mondanom magamról? Hmm...
Gondolom, nem nehéz kitalálni, hogy egy kissé beteg animefan leány lennék, akinek a nap 25 órájában a yaoin jár az esze. Na jó, mikor alszok, nem biztos.
Lehet, hogy furcsa lesz ezt hallani, de még általános iskolába járok, most vagyok 7.-es, de alig várom, hogy elballagjak... Fuh de nem szeretem az osztálytársaimat, 1-2-őt leszámítva... xD Betegebbek mint én, és ráadásul műveletlen hülyék... Nem tudják értékelni a kreativitásom! (Deidara4ever!) Mondjuk egyiküket már sikerült rávennem, hogy írjon velem közösen egy SasuNaru ficet, bár még nem kezdtük el... nem, ő nem yaoifan, (de semmi baja vele, már olvasott pár enyhébbet a honlapomon) mikor majdnem elkezdtük, rákérdezett, nem baj e ha Narutot lánynak képzeli... ôô Ha valaki tudja, hogyan tudnám yaoiőrültté tenni, az írjon rám!
Hmm...
Kedvenc animéim: Loveless, Junjou Romantica, Bleach, Naruto, Kuroshitsuji, Fullmetal Alchemist, Shaman King, Yu yu hakusho, A káprázat lángjai, DN Angel, Megamen, Pokemon (xD), Nerima daikon brothers (oh yeah), Gravitation, Yugioh, Yugioh GX, Humanoid Kikaider, D.Gray-Man, Nabari no Ou, Soul Eater, satöbbi...
Mangáim: Fullmetal Alchemist, Naruto, Kuroshitsuji, Naruto, +Anima, 07-Ghost, D.Gray-Man, Dear Myself, Di(e)ce, Doboru to Keiji, Gohou Drug, Hunter X Hunter, Jisatsu-kör (ezt senkinek nem ajánlom), Nabari no Ou, Shaman King, Shinsengumi Immon Peace Maker, Shokogyou Tenshi, Soul Eater, Subarashiki Kono Sekai, Tenshi no Hane to Akuma no Shippo, Waq Waq...
Könyveim: nem is tudom... xD
Párosításaim: KakaSasu, SasuNaru, NaruNeji, EnvyEd, RoyEd, RoyAl, YukiShindou, CooroHusky, SenriHusky, HoroRen, YohRen, HaoRen, HaoYoh, SebasCiel, LucaLilith, ChronosLilith, Black StarxKid, van ám még... túl sok, nem jut eszembe több... xD
És egyik legkedvencebb szereplőm: Miharu Rokujo! Olyan cuki, hogy az már majdnem idegesítő... xD
Nem szeretem: Naruto és Kakashi jetixes magyarhangja, Crowley magyarhangja, büdös, tesi, sport, hentai, Maka, Tsubaki, egyelőre ennyi..
|