Leltár

Adatlapok

Trükktár

TeveClub filmek



[ Mi ez? ] [ Írok ide ]
haverok:
  Következő adatlap »

talpai szandra adatlapja

Teve neve: csodagyerek / Sorszáma: [288723 AL]
A te tevéd még nem nagykorú (nem tette le a teveérettségit), úgyhogy még nem szavazhatsz mások adatlapjaira!
Státusz:

Művelet:
Legyél a haverom!
Tiltólistára!

Ő egy ,
magassága: 150 cm, súlya: 35 kg.

Születési idő: 1996-04-16 (30 éves)
Horoszkóp: kos
Távolság a lakhelyedtől: Ismeretlen! (lépj be a tevédhez!)
Szeme színe:
Haja színe:
A haja...
Stílusa: egyedi

Az adatlap közvetlen linkje: http://teveclub.hu/users/288723
Ez Ő!

Hello!
Magamról:
Bocs, nem tudok sokat írni magamról talán csak azt, h egy átlagos 13 éves lány vagyok és mint az látszik anime-manga fan <33.
Járok egy kb.170 cm magyas lovon lovagolni.

Am(k)iket szeretek:

>Az animéket,mangákat<333
>IchiRuki-t(Bleach)XD
>NaruSaku-t(Naruto)(L)
>AmuTo-t(Shugo Chara)
>HachiNobu-t(NANA)(L)_+.+_
>(L)Nobu-t és Ren-t!!!! (NANA) <333 _+.+_
>EdWin-t(Fullmetal Alchemist)
>Téged,ha kipróbálod,h műkszik-e a 100%-os gomb.<33
>Adélt, Zitát és Rékát(bnőim)<333
>kézilabdázni<3
>biciklizni<33
>rajzolni<333
>úszni<33
>a kereszttesómat,aki kint él Németben(és az összes többi családtagomat^.^)<333
>fagyit
>csokit
>azokat,akik szeretik az animéket<33
>a patkáyomat(Dudi R.I.P.)
>lovakat<3333


Amiket nem szeretek:

>az EMO utánzatokat
>Téged,ha a 0%-ot nyomod meg nekem.
>azokat,akik leszólják az animéket,mert szerintük gyerekes(na azok se láttak még igazi animét,csak vmi sz*r mesét! Mondok vmit: ATTÓL MÉG, H RAJZOLVA VANNAK, NEM BIZTOS, H GYEREKEKNEK CSINÁLTÁK!!! Am sztem,vki nem képes meglátni bennük a lényget..ennyi)
>a plázacicákat

Eddig látott animék:

>DEATH NOTE <333
>Chrono Crusade <33
>NANA (te jó ég miket nem mondok!!ÚÚTÁLTAM!O.o)<333
>FMP(triológia)<33
>Bleach<333
>Shugo Chara<33
>Bokusatu tenshi Dokuro-chan<33
>Hellsing<333
>Detective Conan<33
>(L) Paradise Kiss<33333
>Special A(L)
>Ouran High School Host Club(OHSHC)
>Soul Eater
>FMA(Brotherhood)<333
>Elfen Lied
>Nodame Cantabile(triológia)
>Ghost in The Shell(S.A.C.)
>Katekyo Hitman Reborn!O.O
>Stb...

Olvasott mangák:
(több is vanXD)

>Lovenista _O.0_
>Boys 'n Girl XD WTF?!
>Ah,Itoshi no Caramel boy!(LL)
>Atashi no Mannaka(L)
>Anata ni Toketai(L)
>Amai Yokubou(L)
>Lovely Complex(L)LoL
>Dekiai Paradox(OMFG)

Sajnos gyakran változik az ízlésem az anime és a manga világában és ezért gyakran fogom változtatni az adataimat, de remélem, h ez nem zavar titeket. :]

Am sportolok, is már egy éve kézilabdázok csak eddig nem jutott eszembe, h felírjam ide ^-^". És tudom, hogy furcsa, de Thai Boxolni is fogok.

Ha akartok nyugodtan írjatok, nem leszek mérges!^^ (am is az ember társas lény, nemde?)

Szóval ha szereted az animéket és a mangákat és tetszik az adatlapom az légyszi próbáld ki nekem, h működik-e a 100%-os gomb! (előre is köszi).^-^

ui.:Ha vmit tudni akarsz rólam, írj!!!!!

ui.ui.:A képem SAJÁT készítésű! NEM ELLOPNI!! Azért HARAPOK!!

Chu<33 (L)





Következő adatlap »






TeveClub a facebookon

© Napfolt Kft. - Médiaajánlat