|
Nevem:Levi.Aki idejön,az a valaki megláthatja a képemet
oldalt felül Szeretem a csokit!! nyam nyam nyam nyam
fiú vagyok és a kedvenc hobbim a rajzolás.Tudok öszeadni
látod: 5+7=12 és még szorozni is:2×6=12
Szeretek legozni,építő kockázni.A Kedvenc állatom a cica.
Tudok még kivonni és még tudok babásat játszani.
Látod:9-5=4 :) van 1 nővérem! Úgy hívják hogy Betti
És melyik a több? A 3 vagy az 1 látod?Ilyen a babás
vooooooov puputeve! Ne lopj tevét Te szereted a milánóit?!
ez kérdés volt!!!!!!!!!! kedvenc mesém a szuperrobot majomcsapat!!!!!!!!a kedvenc zeném:we will we will rock you
:):):):):):):):O:( (vooooooooooooooooooooooooov vóv)
,,,{!},,,
,,,!!!,,,
,,,!!!,,,
(\.!!!./)
.) !!! (.
(.___.)
milánói!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----
, ( ¨¨ ) ,
\ -˘-- / __
\------/ i i
------ i i
I I i i
I I _________
- - i_________i
__________ i_________i
I o o o o o \ i_________i
----------/ -------------------------
|